Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn nickleri

3 posters
YazarMesaj
yusuftek
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Msn nickleri Empty
MesajKonu: Msn nickleri   Msn nickleri Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 9:51 pm

*BEN BİR İNSANI SEVME CESARETİ GÖSTERDİM AMA O İNSAN OLMA CESARETİ BİLE GÖSTEREMEDİ.

*GİDENE ÜZÜLME SEVSE GİTMEZDİ GELENE SEVİNME ODA BİR BASKASINDAN GELDİ.

*KargaLar sürüyLe, kartaLLar yaLnız uçar..

*GeLsin istediği gibi hayat, aLnım açık, boynum diK!

*sevmedin beni ama olsun gözün başka sevgililerle doysun ben artık başka kollardayım buda sana KAPAK OLSUN!!!

*αşк öуℓє кσℓαу мı υ¢υz вιя єşуαмı уαяαℓı кαℓвιм ѕαтıℓıк мı gιтмєк єη кσℓαуı zσяυ вαşαямαℓı αşк уüяєк ιѕтєя уıкıℓмαмαℓı!!!

*ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм...

*ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz..!

*υиυτѕυи вєиі dіγє навєЯ göиdєЯміŞsіи...віЯ Đüşüи вакаІıм натıЯІаимаγа dєĝєЯміѕіи

*Đüиγаγа иєfЯєтіиі кυѕмак мı γаda ѕєѕіиі кıѕıр ѕυѕмак мı Şімdi кєиdiиє віЯ γоІ ѕєς γаda вυ důиγаdаи ωаzgєς!!!

*ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ...

*єℓєşтιямє вєηι,вєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єт...нσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ѕιктιя єт...

*вєη ηє gιdєηє кαℓ dєяιм,ηєdє кαℓαηα gιт,gιdєη уσℓυηυ кαℓαη уєяιηι вєℓιяℓємιşтιя нαуαтıмdα...

*bırakıp giden bir gun dönmek ister !! bırak dönsün ne kaybettiğini görsün

*Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım...!

*Vay be ! aramızdaki çocuk da gayrı meşru çıktı

*ıηѕαηℓαяıη нαуαℓℓєяı вєηıм ѕαнıρ σℓ∂υкℓαяıмα уєтмıуσя...вєηıм нαуαℓıмı кıмѕє тαнмıη вıℓє є∂ємıуσя....

*Söz bizde,beste bizde,taklit yok bizde,mevzuda takmıyoruz geri vitese

*Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

*''Kız MiLLeti Neyden Ho$LanIr ? Hem PiSkopaT OLcan Hem BiLqiLi. TaktInmI KoLuna YakI$acak. Kodunmu Duvara YapI$acak. Kız MiLLetinin Sözünü DinLeyecen AmA Yerine QetirmeyeCen. RomanTik OLcan Mum I$Inda TokaTLIyaCaN.!''

*BiR_GüN_BeNiMDe_KaRŞıMa_CıKaCaK_iYi_BiR_SeVGiLi_(H aDi_LeN)

*A$k Yarı yoLda kaLdı N€yL€yim ?! Korkmuorum ߀n ßuyum, ßöyL€yiM !!!

*sen+ben=biziz
sen-ben=hiçiz
senxben=herseyiz
sen/ben=bölünemeyiz

*кöşєує σтυямυş єѕяαя çєкєη,çαяşαƒ ραкєтι ¢євιη∂є gєzєη,¢αηı ѕıкıℓ∂ıмı α∂αм кєѕєη αşιк göяüяѕєη вєη! нαтιяℓα

*öℓüмüм єѕяαя∂αη кєƒєηιм çαяѕαƒтαη мєzαя тαѕıм zιναηα∂αη мєzαя çιçєgιм 3 мєѕє ¢ιgαяα∂αη σℓѕυη..

*HiC ß! MaN!Ta Bana ayaq CekemeD! ceqSé Bıle ayaq†a qezeMeDı

*K!m SéWD| $eNi ßénİm KaDr İsTeméM SeLamıNı Artıq YaLnızım aLdm Y0luMu AnLadın mı|¿?

*sönmüs ateş yanarmı buz tutmuş su akarmı bu gözler seni sevdi başkasına bakarmı

*ßєηι göяüρ кєη∂ιηι ѕıηαмα... ѕα∂є¢є göяєвιℓ∂ιğιη кα∂αяıм..нαуαт ßιя кυмαя ιѕє zαяℓαяı ßєη αтαяıм

tekyusuf.tr.gg den alıntır.
http://www.tekyusuf.tr.gg
TuzdiyarlilaR
Admin
Admin

Msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn nickleri   Msn nickleri Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 2:16 pm

paylasimin icin tskler
http://www.tuzdiyartlilar.tr.gg
enes.tuzlu
Admin
Admin

Msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn nickleri   Msn nickleri Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 9:26 am

paylaşımın için teşekkürler
http://www.enes-tuzlu.tr.gg

Msn nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası